Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Сільський голова прийняв участь у форумі «Енергоефективність – запорука енергетичної незалежності, креативні ідеї та фахові рішення»

25 липня 2019 року сільський голова Олешинської сільської ради Осядлий Віталій Станіславович прийняв участь у форумі «Енергоефективність – запорука енергетичної незалежності, креативні ідеї та фахові рішення».

Організаторами заходу виступили Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна рада спільно з Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області.

Представники органів влади, місцевого самоврядування, комунальних підприємств, бізнесу, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, громадських організацій взяли участь у форумі. Модерував захід директор  Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш.
До уваги присутніх були представлені кращі креативні інновації з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві.

Директор Фонду енергоефективності України Юлія Головатюк-Унгуряну розповіла про  Фонд та його діяльність з підтримки впровадження заходів енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик.

Експерти розповіли про міжнародні програми підтримки енергоефективних проектів (НЕФКО, ЄБРР IQ energy, GIZ), місцеві програми підтримки з енергомодернізації та можливості впровадження сталих енергоефективних рішень в ОСББ та проведення енергетичних аудитів.

Посилання на джерело інформації
 « повернутися до списку новин