Сільський голова Віталій Осядлий прийняв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

23 липня 2019 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язків  голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося розширене засідання колегії  облдержадміністрації.

Сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли: голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, керівництво районів, голови міських (міст обласного значення) рад.

Про підсумки соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2019 року доповідала директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олена Бохонська.

Особлива увага приділялася виконанню завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2019 рік, Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 роки, плану заходів з її реалізації та забезпеченню розвитку економічного потенціалу області в:
- Промисловості;
- Сільському господарстві;
- Енергозабезпеченні та розвитку альтернативної енергетики;
- Будівництві та капітальних інвестиціях;
- Будівництві та ремонті доріг;
- Зовнішньоекономічній діяльності;
- Споживчому ринку та ціноутворенню;
- Розвитку підприємництва;
- Виконання бюджету;
- Заробітної плати;
- Соціального забезпечення;
- Пенсійного забезпечення;
- Освіти;
- Охорони здоров’я;
- Охорони навколишнього середовища;
- Реформи децентралізації.

Підбиваючи підсумки обговорення цього питання порядку денного тимчасово виконуючого обов’язків  голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зазначив, що в області проведена значна робота з підвищення рівня соціально-економічного розвитку. Це, зокрема, стосується розвитку будівельної галузі, детінізації економіки, створення нових робочих місць, збільшення розміру заробітної плати.

Хмельницька обласна державна адміністрація