Доторкнись душі людської

Під гаслом «Доторкнись душі людської» 19 липня в селі Черепівка відбувся масовий захід.

На захід зійшлися жителі не тільки села Черепівки, а й з навколишніх сіл.

Святковий концерт за участі художнього колективу села, розваги для дітей та смаколики (смажені сардельки, солодощі) дали змогу відволіктися жителям від буденних справ. Жителі мали змогу побувати на святковому концерті та посмакувати кухню під відкритим небом.

Вже традиційно своєю присутністю свято не оминули почесні гості і представники Олешинської сільської ради: народний депутат України Лабазюк Сергій Петрович, сільський голова Віталій Осядлий та заступник сільського голови Юрій Гуцалюк. Також приєдналися працівники сільської ради.

З вітальним словом до жителів громади звернувся народний депутат України Лабазюк Сергій Петрович.

Під кінець святкової програми не забарилася і святкова дискотека.

Позитивні спогади залишаться з жителями села на довгий час!