Сьогодні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

20 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Хмельницької райдержадміністрації.

На засіданні комісії були присутні: сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий; головний спеціаліст з питань освіти, культури молоді та спорту Олешинської сільської ради Валерія Жолкевська; начальник служби у справах дітей Наталія Остафійчук; члени комісії.

На комісії розглянули заяви, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей: щодо неналежного виконання батьківських обов’язків громадянами відносно малолітнього сина, щодо влаштування на навчання малолітнього до спеціального навчального закладу.

Також на порядку денному заслуховувався щорічний звіт щодо стану виховання, утримання і розвитку дітей – вихованців в дитячому будинку сімейного типу.