1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне із найбільш «дитячих» свят у світі

Дорогі друзі! 1 червня - Міжнародний день захисту дітей - одне з найстаріших міжнародних свят!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

Чудове, світле свято, що відзначається у перший літній день улюбленої всіма пори року, коли над головою простягається блакитне небо — символ миру та свободи, світить яскраве сонце — символ самого життя, все дихає теплом і щастям!

Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного і благополучного суспільства.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Апарат Олешинської сільської ради