Схід села Черепова

26 травня 2019 року в селі Черепова відбувся схід села.

На сході села були присутні: голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, директор ТОВ «Нові аграрні технології» Ізбінський Іван Володимирович, провідний спеціаліст землевпорядник Сергій Купа, головний спеціаліст з питань освіти, культури молоді і спорту Жолкевська Валерія Володимирівна та депутати Олешинської сільської ради Вальковець Олексій Васильович.

Присутні жителі села мали змогу прослухати звіт депутата Олешинської сільської ради Вальковця Олексія Васильовича.

Головний спеціаліст з питань освіти, культури молоді і спорту Жолкевська Валерія Володимирівна надала роз’яснення на запитання присутніх щодо питання реорганізації Череповецької ЗОШ.