Ніхто не забутий, ніщо не забуте!!!

9 травня 2019 року ми відзначаємо одні з найболючіших днів у нашій свідомості. Дні, коли наші дорогі батьки, сестри, брати, діти, нарешті,  дочекалися завершення  страшної  тяжкої довготривалої війни - День Перемоги над Нацизмом у Другій Світовій війні.

Ці дні назавжди закарбувалися у нашій свідомості.

Дуже багато людей полягло у цій війні. Війна, яка  не принесла нічого доброго. Тільки залишила  після себе розруху, понівечені долі людей.

Цього року ми відзначаємо 75-ю річницю. Пройшло вже не одне десятиліття, але пам'ять про мужніх чоловіків  та жінок, які боронили нашу Україну, наші життя, відгукуватиметься ще не одне покоління.

В Олешинській громаді зібралося багато небайдужих людей.  Жителі громади відзначили ці пам’ятні дати. До святкування приєдналася школи, садочки  та представники місцевої громади.

Голова Олешинської сільської ради виступив з теплими словами. Зі сцени звучало багато гарних і, водночас, сумних слів,  слів, підтримуючих ще живих свідків тієї трагедії. Співали пісні періоду  Другої Світової війни.

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!!!»

Більше фото в фотогалереї