Покладання квітів у обеліска Слави в селі Черепова

З нагоди Дня примирення та Перемоги  над нацизмом у Другій Світовій Війні голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та заступник сільського голови долучилися до покладання квітів у обеліска Слави в селі Черепова.

До урочистого покладання також долучилися учні та вчителі Череповецької ЗОШ  І-ІІ ступенів.

Після урочистого покладання голова сільської ради Віталій Осядлий та заступник сільського голови Юрій Гуцалюк відвідали жителів села, свідків тих тяжкий нелюдських випробовувань для жителів України – учасника бойових дій Кононець Анатолія Никифоровича 1927 р.н. та вдову Лещук Віру Олексіївну 1933 р.н.

Вшанували своєю присутністю, привітали та підтримали теплими словами підтримки живих свідків тих тяжких років.