З Днем пам'яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні громадяни України, сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу. Не шкодуючи ані душі, ані тіла народ України героїчно та мужньо виборював для світу свободу від нацистських загарбників.

Низько вклоняюся кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей світлий день бажаю Вам і Вашим родинам процвітання та світлих перспектив Вам і Вашим дітям.

Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо, пам’ятаймо про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою, голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий!