15 квітня 2019 року у школах Олешинської ОТГ отримали нову мультимедійну техніку

За підтримки Благодійного фонду «Ми поруч!» народного депутата України Сергія Лабазюка була закуплена нова мультимедійна техніка у загальноосвітні заклади Олешинської ОТГ.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №934 від 5 грудня на 188-ий округ надійшло 5 мільйонів гривень, які спрямував народний депутат України Сергій Лабазюк.

Ці кошти продовжують освоювати на місцях. Частину з них спрямували на заклади освіти. Зокрема, чотири школи Олешинської ОТГ отримали 36 тисяч гривень на придбання телевізорів. Нові одиниці техніки з'явилися в Черепівській, Череповецькій, Олешинській ЗОШ та в Іванковецькому НВК.

Загалом, на 188-ому окрузі триває процес осучаснення закладів освіти. У минулому році за сприяння нардепа низка навчальних закладів Хмельницького і Волочиського районів, а також обласного центру отримали державні субвенції на придбання комп’ютерів, мультимедійних комплексів тощо.