Відбулось засідання XX позачергової сесії VII скликання Олешинської сільської ради

9 квітня 2019 відбулось засідання XX позачергової сесії VII скликання  приміщенні Олешинської сільської ради.

На засідання були присутні: голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, виконуюча обов’язки старости с. Черепівка Валентина Деркалюк та депутати Олешинської сільської ради. Також на засідання були запрошені головний спеціаліст юрисконсульт Слободян Олександр Васильович та провідний спеціаліст-фінансист Гича Олена Олександрівна.

На сесії були прийняті рішення щодо земельних питань, бюджетних питань та матеріальної допомоги.

Головний спеціаліст юрисконсульт Слободян Олександр Васильович надав роз’яснення присутнім депутатам щодо наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення № 4 VIII позачергової сесії VII скликання від 15.06.2018 року «Про місцеві податки і збори на 2019 рік на території Олешинської сільської ради»;
  2. Про розгляд регуляторного акта-проекту рішення «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Олешинської  сільської ради на 2020рік».

Та надав вичерпні відповіді на питання депутатів.