Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Інформаційний бюлетень «Стан безпеки життєдіяльності Хмельницької області у 2018 році»

Інформаційний бюлетень «Стан безпеки життєдіяльності Хмельницької області у 2018 році» підготовлено завідувачем навчального кабінету інформаційних технологій обласних та міста Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Ільковою В.В.  за участю фахівців Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.

Метою створення Інформаційного бюлетня є ознайомлення працівників підприємств, установ, організацій, голів об’єднаних територіальних громад, навчальних закладів зі станом безпеки життєдіяльності населення області та профілактичними заходами щодо недопущення загибелі людей, збереження їх здоров’я та життя.

В Інформаційний бюлетень увійшли матеріали, які були надані:

- Головним управлінням ДСНС України у Хмельницькій області;

- Управлінням з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації;

- Головний управлінням  Національної поліції у Хмельницькій області;

- Управлінням Держпраці у Хмельницькій  області;

- Головним управлінням статистики у Хмельницькій області;

- Департаментом охорони здоров’я;

- Департаментом екології та природних ресурсів;

- Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради.

Інформаційний бюлетень розглянуто на педагогічній раді Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та схвалено протоколом від    21.03.2019 року №2.

Даний інформаційний бюлетень пропонується використовувати під час підготовки та проведення занять зі слухачами Центру, навчальних закладів, в ході здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах і організаціях області, під час роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин