Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у семінарі «Стратегічне планування в ОТГ»

5 березня 2019 року заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняв участь у семінарі «Стратегічне планування в ОТГ».

Семінар відбувся у Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному Програмою U-LEAD з Європою.

На семінарі «Стратегічне планування в ОТГ» обговорили розвиток об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, їх важливість і продуктивність.

Вітаючи учасників – представників об’єднаних громад області – голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що за прогнозами 2020 рік буде роком завершення процесів адміністративно-територіальної реформи.

«Із завершенням процесів децентралізації вже не буде додаткових преференцій для об’єднаних територіальних громад. Тому ті, хто вже об’єдналися, мають вчасно розробити свої стратегії. Дуже важливо зробити це саме вчасно, бо тільки знайшовши свою точку зростання, тільки зрозумівши, як креативно розвинути свою територію, а також вміло спроектувавши цікаві ідеї для втілення їх у життя, можна досягнути успіху», – зазначив Михайло Загородний.

Тренер семінару, радник з регіонального розвитку Катерина Савчук зазначила, що цього року буде актуалізована регіональна стратегія розвитку на наступний період від 2021 до 2027 роки.

 «Дуже важливо в цей момент активізуватися громадам і надати свої пропозиції, аби їхні стратегічні напрямки були враховані при розробці регіональної стратегії розвитку», – наголосила Катерина Савчук.

 Під час семінару учасники обговорили стратегію в системі планування місцевого розвитку, організація стратегічного планування в ОТГ, аналіз середовища та факторів розвитку громади, формування системи цілей та розробку операційних планів реалізації Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади.

Варто зазначити, що на Хмельниччині створено уже 46 об’єднаних територіальних громад, у 7 із них вже є розроблені і затверджені стратегії розвитку і 8 ОТГ працюють над її розробкою.« повернутися до списку новин