Сергій Лабазюк відвідав Олешинську ОТГ

1 березня 2019 року в приміщенні Олешинської ЗОШ І-ІІ ступенів народний депутат Верховної Ради України Лабазюк Сергій Петрович зустрівся з активами територіальної громади. Де розповів про результати роботи за 2014-2018 рр. та презентував ідею «Стратегії 19-25».

Перед урочистою зустрічею відвідав заклади Олешинської ОТГ та поспілкувався з працівниками Олешинської амбулаторії АЗПСМ та Олешинського ДНЗ "Сонечко". В садочку найменьші жителі громади охоче провели час з урочистим гостем.

Вже традиційно у громаду завітали з подарунками. Олешинській амбулаторії АЗПСМ та Іванковецькому ФП подарував медичну сумку та тонометра, Олешинській ЗОШ приладдя для кухні.

Освітяни, медики, представники культури та місцевого самоврядування – це саме ті люди, кожен з яких знає про проблеми своєї сфери на місці. Тому саме вони мають закласти основу «Стратегії 19-25», переконаний Сергій Лабазюк.