Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Порядок денний XIX чергової сесії VІІ скликання

Порядок денний XIX чергової сесії VІІ скликання

1. Звіт про виконання бюджету Олешинської сільської ради за 2018 рік.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2019 рік.

4. Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ «Сонечко» Олешинської сільської ради.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності бувшого ВАТ «Олешинський» з метою реєстрації на земельні ділянки права комунальної власності.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель на території Олешинської сільської ради за межами на селених пунктів (завод Строммашина).

7. Про виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки комунальної власності.

8. Про розгляд звернення Хмельницької РДА щодо взяття на баланс сільської ради ділянки дороги до дачного масиву «Видрові доли».

9. Про надання дозволу Олешинській ЗОШ І-ІІст.на списання нерухомого майна.

10. Про розгляд регуляторного акта - проекту рішення «Про внесення змін до рішення №4 VIII (позачергової сесії) VII скликання від 15.06.2018 року «Про місцеві податки і збори на 2019 рік на території Олешинської сільської ради»

11. Про    погодження проекту містобудівної документації «Коригування генерального плану м.Хмельницький».

12. Про надання дозволу ХКП «СПЕЦКОМУНТРАНС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із зміною цільового призначення та категорії земель, що знаходиться на території с.Олешин.

13. Про надання погодження ПП «Мегаполіс-2000» на виправлення технічної помилки.

14. Про надання дозволу ПрАт «ВФ Україна» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди із зміною цільового призначення, що знаходиться в с.Іванківці.

15. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

16. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.

17. Про затвердженця документацій із землеустрою.

18. Про надання погодження Головному управлінню Держеокадастру у Хмельницькій області на надання дозволу громадянам на розробку документації із землеустрою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

19. Про надання дозволу гр. Маркітан А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території с.Черепова.

20. Про надання дозволу гр. Дуді С.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, що перебувають в постійному користуванні.

21. Про надання дозволу громадянам (учасникам АТО) на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із зміною цільового призначення, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.
 « повернутися до списку новин