Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Олешинської сільської ради

31 січня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Олешинської сільської ради.

На засіданні були присутні члени виконавчого комітету та виконуюча обов’язки старости села Черепівка Деркалюк Валентина Василівна.

Було розглянуто ряд важливих питань. Виконавчий комітет приділив особливу увагу питанням:

1. Про затвердження тарифів на комунальні послуги;

2. Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків;

3. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств на території Олешинської  сільської ради для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2019 рік;

4. Про затвердження переліку об’єктів та види безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, або засуджених за вчинення злочинів до даного покарання , що будуть виконуватися на підвідомчій території Олешинської сільської ради у 2019 році.

По всіх питаннях були винесені відповідні рішення.