Голова сільської ради Віталій Осядлий приєднався до живого «ланцюга єдності» що з’єднав Тернопільщину і Хмельниччину

Щороку, 22 січня український народ урочисто відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки (об'єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну Українську державу).

Голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий приєднався до живого «ланцюга  єдності», що своєю протяжністю з’єднав  Тернопільщину і Хмельниччину.

Захід проходив на межі Хмельницької і Тернопільської областей. Урочисті заходи відбулися у селі Гуків Чемеровецького району на кордоні з Борщівським районом Тернопільської області. Громади двох регіонів символічно зійшлися на середині мосту через річку Збруч.

На прикінці заходів відбувся святковий концерт. Пристуні змогли посмакувати польову кухні та придбати різноманітні сувеніри.