22 грудня 2018 року проходило жеребкування між пайовиками ВАТ «Олешинське» та КСП «Промінь»

22 грудня 2018 проходило жеребкування щодо розподілу земельних часток з цільовим призначенням для ведення товарного виробництва (паїв) між пайовиками ВАТ «Олешинське» та КСП «Промінь».

При жеребкуванні були присутні голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк та провідний спеціаліст-землевпорядник Сергій Купа. Також на жеребкування були запрошені Братівник Володимир Миколайович та представниця ТОВ «Нові аграрні технології» Момот Марія Іванівна.

Всього було розподілено 52 ділянки. Розробник проекту землеустрою щодо організації земельний часток паїв Братівник Володимир Миколайович.

На жеребкуванні були присутні 49 пайовиків. Методом жеребкування визначили номера ділянок кожного пайовика.