Порядок денний XVI чергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання

Порядок денний XVI чергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання:

1. Про стан криміногенної ситуації та заходи щодо забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

2. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2018 рік.

3. Про надання матеріальної допомоги.

4. Про внесення змін до програми адресної допомоги жителям Олешинської ОТГ.

5. Програма навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій Олешинської ОТГ.

6. Про програму благоустрою населених пунктів Олешинської  сільської  ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

7. Про програму підтримки  розвитку КНП «Центр ПМД Хмельницького району» (заклади, що перебувають у підпорядкуванні Олешинської ОТГ) на 2019 р.

8. Про затвердження програми організації безкоштовного харчування 1-4 класів.

9. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Олешинської сільської ради на 2018-2020 рік.

10. Про звіт голови Олешинської сільської ради за 2018 рік.

11. Про звіт директора комунального підприємства «Олешинське».

12. Про внесення змін до штатного розпису Іванковецького НВК.

13. Про створення студії естетичного виховання «Іванка».

14. Про надбавку за вислугу років голові сільської ради Осядлому В.С.

15. Про впорядкування заробітної плати голови сільської ради.

16. Про впорядкування заробітної плати заступника сільського голови.

17. Про сільський бюджет на 2019 рік.

18. Про присвоєння назв вулиць.

19. Про затвердження регуляторних актів 2019 рік.

20. Про створення комісії ТЕБ та НС.

21. Про внесення змін до рішення Олешинської сільської ради №4 VIII (позачергової сесії) VII скликання від 15.06.2018 року «Про місцеві податки і збори на 2019 рік на території Олешинської сільської ради».

22. Про затвердження документацій із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність.

23. Про надання дозволу Олешинській сільській раді на зміну конфігурації земельної ділянки комунальної власності.

24. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Олешинське».