Увага! Вночі та вранці 27 листопада на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах  протягом  доби ожеледиця

За прогнозом українського Гідрометцентру  внаслідок впливу активного південного циклону вночі та вранці 27 листопада на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах  протягом  доби ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального   господарства та  будівельної  галузі.