"Голодомор - Ми пам’ятаємо! Ми сильні!"

23 листопада 2018 року голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь при встановленні пам’ятного Хреста в селі Іванківці, який є нагадуванням про жертви репресій під час Голодомору 1932-1933 років в Україні. Урочиста подія була присвячена 85 річниці Голодомору. Панахиду провів отець Василь.

На початку тридцятих років Україна, яку всі знали як житницю Європи, була приречена сталінським комуністичним режимом помирати з голоду. Поділля — сільськогосподарський центр України за час Голодомору 1932-1933 років втратив чверть населення. У четверту суботу листопада в Україні  відзначається День пам’яті жертв Голодомору. Цьогоріч  ми відзначаємо 85 – річницю геноциду нашого народу. Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: "Ми пам’ятаємо! Ми сильні!".

Схилимо голови, запалимо свічки, будемо просити Бога упокоїти їхні душі.