Сьогодні сільський голова Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк та провідний спеціаліст-фінансист Олена Гича взяли участь у нараді в Хмельницькій районній раді

22 листопада 2018 року голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк та провідний спеціаліст-фінансист Олена Гича взяли участь у нараді, де обговорювали актуальні питання щодо формування бюджету на 2019 рік.

Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної ради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління фінансів адміністрації Неоніла Конопко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета та представники об’єднаних територіальних громад району.

Присутні розглянули питання щодо формування бюджету району на 2019 рік в частині співфінансування районних освітніх закладів в наступному році.

Крім цього, учасники наради обговорили основні напрямки роботи щодо розробки перспективного плану розвитку Хмельницького району на найближчі роки.