21 листопада 2018 року відбулось засідання XV позачергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання.

На сесії були присутні: сільський голова Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк та депутати Олешинської сільської ради. На сесію були запрошені: провідний спеціаліст-фінансист Гича Олена Олександрівна, головний спеціаліст-юрист консультант Слободян Олександр Васильович.

Щодо першого питання про внесення змін до місцевого бюджету Олешинської сільської ради на 2018 рік перед депутатами виступила Гича Олена Олександрівна, яка довела до відома інформацію про зміни до місцевого бюджету на 2018 рік та надала відповіді на питання депутатів.

Також депутати розглянули земельне питання.