Сьогодні сільський голова Віталій Осядлий прийняв участь в урочистих заходах до Дня працівників сільського господарства

Сьогодні, 15 листопада, сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь в урочистих заходах до Дня працівників сільського господарства. Також до заходів долучилися представники Олешинської сільської ради.

Вже традиційно, щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Під час концерту святкову атмосферу і гарний настрій забезпечили артисти районного будинку культури.