10 листопада 2018 року сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий привітав жительку села Велика Калинівка  Горбатюк Галину Ананіївну з 95-ти річчям

Жителька села Велика Калинівка Горбатюк Галина Ананіївна відсвяткувала свій 95-річний ювілей. З Днем народження довгожительку приїхав вітати сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий.

Сільський голова побажав міцного здоров’я, родинного затишку, життєвих сил, радості, миру і добра. Ювілярці вручили цінний подарунок, квіти. Надали й одноразову грошову допомогу.

Горбатюк Галина Ананіївна чимало подій пережила на своєму життєвому шляху. Адже саме на долю її покоління випали роки Голодоморів, Другої світової війни, повоєнної відбудови.