Сьогодні у райдержадміністрації на урочистому заході привітали працівників управління соціального захисту населення з їх професійним святом

Сьогодні, 1 листопада 2018 року, у райдержадміністрації на урочистому заході привітали працівників управління соціального захисту населення з їх професійним святом!

Присутні на урочистостях були і соціальні працівники Олешинської сільської ради.

Працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, центру зайнятості, Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з професійним святом привітали заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук та заступник голови райради Максим Ізбінський.

Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні найкращі представники соціальної сфери району.