Увага!!! Нові реквізити рахунків

В зв’язку із зміною реквізитів зафіксовано факти сплати та старі рахунки податків, зборів, платежів до державного та місцевого бюджетів. Кошти, перераховані на старі рахунки зарахованими не будуть і поверненню не підлягають!!!

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація щодо нових реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (банк отримувача – казначейство України (ЕАП), МФО 899998), розміщена на Веб-порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в рубриці «Реквізити рахунків».