Сьогодні сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та головний бухгалтер Лиса Алла Анатоліївна прийняли учать у нараді в райдержадміністрації

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та головний бухгалтер Лиса Алла Анатоліївна прийняли учать у нараді в райдержадміністрації.

Нарада відбулась під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергія Янчука. Участь у ній взяли: голова райради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Неоніла Конопко, а головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" Леонід Коцюба, голови ОТГ та бухгалтери відповідних сільських рад ОТГ.

Розглянули ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема, обговорили питання формування місцевих бюджетів на 2019 рік та подальше фінансування об’єктів спільної власності.