18 вересня 2018 року відбулось засідання XIII позачергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання.

На засіданні сесії були присутні: сільський голова Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк, виконуюча обов’язки старости с. Черепівка Валентина Деркалюк та депутати Олешинської сільської ради. На сесію були запрошені: головний лісничий ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»  Гаврилюк Олег Миколайович, керівник ДП «Проскурівський лісгосп» Бурковський Вадим Ігорович.

Щодо питання про встановлення ставки податку на лісові землі у 2018 році на території Олешинської сільської ради перед депутатами виступили головний лісничий ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» Гаврилюк Олег Миколайович та керівник ДП «Проскурівський лісгосп» Бурковський Вадим Ігорович.