Вітаємо із ювілеєм!!!

Сьогодні, 15.09.2018 року, голова Олешинської ОТГ Осядлий В.С. та головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту Жолкевська В.В. завітали із привітаннями до прекрасної людини, мудрого керівника, чудового наставника - директора Іванковецького НВК, ДОВГАНЮК ЗОЇ УЛЯНІВНИ!

Віталій Станіславович від імені усього апарату Олешинської сільської ради та Ізбінського І.В. привітав іменинницю. До теплих щирих слів та подарунків приєднався і музичний сюрприз від соліста Львівської обласної філармонії Степана та баяніста Олександра.

Летять літа, мов бистрі води, І не вернути їх назад. А нам не віриться сьогодні, Що Вам уже – 65. Хай нових днів ще буде безліч, Без ліку щастя і пісень, Прийміть вітання найщиріші В цей світлий ювілейний день. Здоров’я, щастя зичим не на рік На все життя бажаєм його щиро. Щоб радісним і довгим був Ваш вік З добром, любов’ю, спокоєм і миром.