Організація Американські Ради з Міжнародної Освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) протягом осіннього періоду 2018 року проводитиме набір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) на 2019-2020 навчальний рік

Міністерство освіти і науки України інформуємо про те, що Організація Американські Ради з Міжнародної Освіти: ACTR/ACCELS (American Councils), яка фінансується Департаментом СІЛА за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, протягом осіннього періоду 2018 року проводитиме набір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) на 2019-2020 навчальний рік.

«Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) - програма культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки, яка надає можливість українським старшокласникам безкоштовно навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї впродовж одного навчального року.

Восени 2018 року до участі у програмі запрошуються учні 8, 9 та 10 класів, які народилися в період з 01 січня 2002 року по 15 липня 2004 року та володіють англійською мовою.

Також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які є учнями 8, 9,10 та 11 класів та народилися в період з 15 лютого 2001 року по 15 липня 2004 року.

Конкурс для дітей з обмеженими фізичними можливостями проходить окремо від загальної групи.

Детальна інформація стосовно програми та графік проведення відбіркових турів буде розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням: www.americancouncils.org.ua.

Список співробітників Американських Рад, які будуть проводити тестування по програмі, та перелік міст, в яких відбудеться тестування додається.

Посилання на повний документ: