3 вересня 2018 року сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та заступник сільського голови Юрій Гуцалюк прийняли участь у регіонального форумі.

Участь у заході взяли представники нашого району, серед яких голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, керівництво райради, об'єднаних територіальних громад, окремих сільських рад, підприємств, установ та організацій району.

Під час регіонального форуму голова облдержадміністрації Вадим Лозовий представив учасникам зібрання свій звіт за 100 днів роботи.