Свято першого дзвоника!!! Рідна школо, зустрічай!!!

Сьогодні у Олешинських загальноосвітніх школах відбувся офіційний старт нового 2018-2019 навчальному року, старт освітньої реформи, старт «Нової української школи».

З вітальними словами та приємними подарунками до шкільної родини  звернулися: сільський голова – Осядлий В.С., заступник сільського голови – Гуцалюк Ю.Л., головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту – Жолкевська В.В.

Свято 1 дзвоника  видався теплим і сонячним, тому настрій на шкільних подвір’ях панував радісний і бадьорий. «Учні школи відчинили двері в абсолютно новий світ — цікавий, захопливий і дружній до них».

У Олешинській ОТГ сьогодні подвійне свято! Рішенням сесії Олешинської сільської ради від 27.07.2018 року, з 01.09.2018 року відкрито додаткову групу у дошкільному навчальному закладі «Джерельце» с. Іванківці. Радісну малечу зустрічали усміхнені працівники та нові просторі кімнати із сучасним обладнанням. До діток звернувся із привітаннями та побажаннями Осядлий В.С. та Гуцалюк Ю.Л.

Вдалого старту дорогі вихованці та учні закладів освіти Олешинської ОТГ!!!

Більше фото за посилання: https://oleshynska-gromada.gov.ua/album/2861/