30 серпня 2018 відбулось засідання XI позачергової сесії Олешинської сільради VII скликання.

На засіданні сесії були присутні: сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Гуцалюк та депутати Олешинської сільської ради. Запрошені на засідання сесії: заступник голови районної ради Ізбінський Максим Іванович,  директор ТОВ «Нові аграрні технології» Ізбінського Іван Володимирович.

На початку засідання сесії з вітальним словом виступив сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, який привітав переможця конкурсу на заміщення посади директора Олешинської загальноосвітньої школи Кононюк А.М.. Також до привітання приєдналася депутат Олешинської сільської ради Вовк Віра Іванівна.

Сесія була доволі насичена різноманіттям питань. Активні обговорення, результативні рішення є невід’ємною складовою позитивних змін у громаді.