28 серпня 2018 року сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий прийняв участь у засіданні круглого столу «Перспективи використання цементобетонну для будівництва та утримання доріг місцевого значення».

В роботі круглого столу взяли участь представники: виконавчих органів влади Хмельницької області, Асоціації «Укрцемент», Конференції будівельників України, ДП «ДерждорНДІ», Національного транспортного університету за підтримки «Поділля цемент».

На засіданні круглого столу підіймали розглядали питання:
1. Особливість планування та організації виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах місцевого значення;
2. Надійність цементобетонних покриттів автомобільних доріг;
3. Цементобетонні дороги в Україні;
4. Укочуваний бетон.

У форматі діалогу спеціалісти поділилися своїм досвідом впровадження технологій цементобетонних покриттів на автомобільних дорогах зі всіма присутніми, охоче відповівши на їх питання.

На заході присутні дізналися багато нової інформації, деякі поглибили свої знання обговоривши свої питання зі спеціалістами.