Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

В Україні заборонили відоме знеболююче

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками опублікувала нові розпорядження про заборону двох популярних препаратів - знеболюючого "Ренальган-Біолік" і антисептика «Біосепт».

Відповідні документи опубліковані на сайті відомства і пояснюють дію заборон, а також їх тривалість.

Що стосується «Ренальган-Біолік», всі аптеки, в яких він знаходиться в наявності, повинні знищити його або повернути виробникові.

«Заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу» Ренальган-Біолік «розчин для ін'єкцій 2 мл. або 5 мл. в ампулах №5, № 10 в пачці українського виробництва», - сказано в документі.

Даний препарат використовується для симптоматичного лікування больового синдрому при спазмах гладкої м'язової тканини внутрішніх органів.

Антисептик «Біосепт» проводився в Україні і використовувався для дезінфекції шкіри рук. Всі аптеки повинні помістити даний препарат в карантин до наступного розпорядження.

«Тимчасово заборонити реалізацію і застосування лікарського засобу «Біосепт», розчин для зовнішнього застосування 96%, по 100 мл., серії 051217, українського виробництва в зв'язку з невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації реєстраційного посвідчення», - йдеться в документі.

Джерело інформації: https://www.facenews.ua/news/2018/419476/« повернутися до списку новин