10 серпня 2018 року відбулось засідання X позачергової сесії Олешинської сільської ради.

На засідання були присутні: сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Гуцалюк, виконуюча обов’язки старости с. Черепівка Валентина Деркалюк та депутати Олешинської сільської ради. Були запрошені: головний бухгалтер Лиса Алла Анатоліївна, головний спеціаліст юрист-консул Олександр Слободян.

Щодо питання про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2018 рік перед депутатами виступила головний бухгалтер Лиса Алла Анатоліївна. Проінформувала депутатів щодо бюджету Олешинської сільської ради та відповіла на їх питання щодо бюджету.

Щодо погодження кандидатури на посаду завідуючої дошкільного навчального закладу «Калинонька» Черніцької Наталії Василівни перед депутатами виступила голова постійної комісії з гуманітарних питань Коваль Алла Анатоліївна. Проінформувала  депутатів щодо результатів обговорення кандидатури на посаду завідувача дошкільного навчального закладу «Калинонька» на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань та обґрунтувала критерії вибору комісії щодо даного кандидата.