Практичний досвід – запорука успішного майбутнього!

Головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту Олешинської сільської ради Жолкевська В.В. взяла участь у 3 – денному семінарі «Розвиток системи управління освіти в контексті створення опорних шкіл та Нової Української Школи ».

Із вступним словом до присутніх звернулися: голова обласної державної  адміністрації Вадим Миколайович  Лозовий,   директор Хмельницького ВП ЦРМС Яцковський Сергій Віталійович та  директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Іванович Фасоля.

На семінарі були обговорені наступні питання:
-    «Розвиток системи управління освіти в контексті створення опорних шкіл та Нової Української Школи», доповідач - Фасоля Олег Іванович, Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації;
-    «Фінансування закладів освіти в контексті освітньої реформи», доповідач - Любченко Н.Л., радник з питань місцевих фінансів Хмельницького ВП ЦРМС;
-    «Особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в освітній сфері», доповідач Ткачук Сергій Петрович – директор юридичної консалтингової компанії "Партнери".

Цікавої видалася практична гра «Оптимізація закладів освіти», де кожен учасник зміг уявити себе по різні сторони даного процесу.

Протяг двох днів учасники семінару мали змогу ознайомитися із освітнім життям та діяльністю Дунаєвецької міської ОТГ, Чемеровецької ОТГ, Старосинявської ОТГ, Летичівської ОТГ.

Захід організовано Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні”.