Семінар–нарада з питань організації харчування в дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах

З метою забезпечення належного навчально-виховного процесу, організації харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у новому 2018/2019 навчальному році 10.08.2018 року у актовому залі Хмельницької районної державної адміністрації відбулася семінар-нарада.

Участь у нараді взяли  директори закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів та кухарі освітніх установ Олешинської ОТГ.

Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у новому 2018/2019 навчальному році інформували: заступник начальника Хмельницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Марія Омелян та начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмельницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Леонід Комащук.

Представник Фонду соціального страхування-страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення Ольга Дубініна доповіла з питання щодо дотримання законодавства України про охорону праці у навчальних закладах: перевірки, семінари, наради, а також розповіла про нововведення Фонду соціального страхування.

Крім цього, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета обговорила з освітянами такі питання: про організацію освітнього простору Нової української школи у 2018/2019 навчальному році; щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів; про підготовку до початку нового навчального року; про забезпечення заходів з енергоменеджменту в закладах освіти Хмельницького району.