Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Порядок денний ІХ чергової сесії  Олешинської сільської ради VII

Порядок денний
ІХ чергової   сесії  Олешинської сільської ради VII скликання від 27.07.2018року

1. Про план роботи Олешинської сільської ради на ІІ півріччя 2018року;
2. Про оплату праці голови Олешинської сільської ради;
3. Про оплату праці заступника сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради;
4. Про надання матеріальної допомоги;
5. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2019рік.
6. Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на надання дозволу громадянам на розробку документації із землеустрою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності наступним громадянам:
- Глухонець Раїса Анатоліївна – орієнтовною площею 0,75га для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Маркітан Алла Анатоліївна - орієнтовною площею 0,75га для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Рогожа Валентина Григорівна - орієнтовною площею 0,05га для індивідуального садівництва, що розташована на території СТ «Родник», за межами населених пунктів сільської ради;
- Лавренчук Анатолій Миколайович - орієнтовною площею 0,12га для індивідуального садівництва, що розташована на території СТ «Бодрость»,
за межами населених пунктів сільської ради;
Сумішена Лариса Вікторівна - орієнтовною площею 0,1095га, кад.№6825085100:06:011:0535 -  для індивідуального садівництва, що розташована на території обслуговуючого кооперативу «Алмазний» ;
Співачук Вадим Володимирович - орієнтовною площею 0,0615га для індивідуального садівництва, що розташована на території обслуговуючого кооперативу  СТ «Росинка», за межами населених пунктів сільської ради;
Вітязь Володимир Васильович - орієнтовною площею 0,20га для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
Кулик Ілона Вадимівна - орієнтовною площею 0,15га для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів сільської ради.
7. Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на передачу у власність громадянам земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності наступним громадянам:
- Герелей Олександр Миколайович – земельна ділянка площею 0,1000га – для індивідуального садівництва, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Бохонько Віктор Казимирович - земельна ділянка площею 0,1200га – для індивідуального садівництва, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Данілков Ігор Васильович - земельна ділянка площею 0,1200га – для індивідуального садівництва, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Софіян Володимир Дмитрович - земельна ділянка площею 0,5000га – для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів сільської ради;
- Муращик Людмила Вікторівна - земельна ділянка площею 0,0800га – для індивідуального садівництва, що розташована в СТ «Ліра», за межами населених пунктів сільської ради;
- Бачинська Галина Іванівна - земельна ділянка площею 0,0800га – для індивідуального садівництва, що розташована в СТ «Ліра», за межами населених пунктів сільської ради;
- Кузьміна Ніна Миколаївна - земельна ділянка площею 0,0800га – для індивідуального садівництва, що розташована в СТ «Ліра», за межами населених пунктів сільської ради.
8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам:
Шпачинський Олександр Антонович, с.Олешин – 0,0932га;
Гончар Сергій Костянтинович, Олешинська с/р – 0,1269га та 0,0734 га;
Москалюк Олена Володимирівна, с.Черепівка – 0,2800га та 0,0688га.
9. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у власність громадянам:
Тимофієва Тетяна Михайлівна, с.Іванківці, вул.Ювілейна,11 – 0,25га;
Стойко Галина Миколаївна, с.Іванківці, провул.Попова,2а – 0,1152га;
Стойко  Анатолій Миколайович, с.Іванківці, провул.Попова,2а – 0,1250га;
Москалюк Олена Володимирівна, с.Черепівка, вул.Л.Українки, 65а – 0,25га.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дралюк Н.Ф. для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність, що знаходиться за адресою: Хмельницький р-н, с.Черепова.
11. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходяться на території Олешинської сільської ради:
Кучерук Ніна Михайлівна, с.Олешин, провул.Гагаріна,8/1 – 0,07га;
Гандзьошин Володимир Іванович, с.Черепівка,вул.Шевченка,21 – 0,25га;
Савчук Валентина Валентинівна, с.Іванківці, вул.Ювілейна,59 – 0,25га;
Філіпчук Ніна Максимівна, с.Іванківці, вул.Ювілейна,57 – 0,25га;
Лисюк Раїса Василівна,с.Олешин, провул.Гагаріна,8 – 0,07га;
Гуменюк Людмила Миколаївна, с.Черепівка, вул..Трублаїні,57 – 0,25га;
Сисак Галина Миколаївна , с.В.Калинівка, вул.Залізнична,12 – 0,25га.
12. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Олешинської сільської ради:
Овод Оксана Василівна, с.Олешин – 0,10га;
Конопатська Людмила Миколаївна, с.Олешин – 0,0460га;
Наконечна Яна Юріївна, с.В.Калинівка – 0,25га;
Тимофієва Тетяна Михайлівна, с.Іванківці – 0,07га;
Філіпчук Ніна Максимівна, с.Іванківці – 0,10га;
Савчук Валентина Валентинівна, с.Іванківці – 0,14га;
Гандзьошин Володимир Іванович,с.Черепівка – 0,35га та 0,25га;
Мазур Олена Станіславівна, с.Олешин – 0,1096га;
Сімогук Юрій Сергійович, с.Олешин – 0,0977га;
Гуменюк Людмила Миколаївна, с.Черепівка – 0,06га; 0,10га та 0,15га;
Гонта Анатолій Сергійович, с.Олешин – 0,08га;
Глухонець Людмила Федорівна, с.Черепівка – 0,10га та 0,20га;
Дейчук Володимир Микитович, с.Черепівка – 1,2 га;
Сінькевич Світлана Володимирівна, с.Олешин – 0,35га.
13. Про надання дозволу гр.Каплун Г.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території с.Олешин, Олешинської сільської ради.
14. Про надання дозволу громадянам (учасників АТО) на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із зміною цільового призначення, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.Додаток: https://rada.info/upload/users_files/04403769/30446cf16f0fc32c407f41a0d6a08872.pdf
15. Про надання дозволу Олешинській сільській раді на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності із зміною цільового призначення, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.
16. Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади Олешинської сільської об’єднаної територіальної громади та знаходяться на балансі Олешинської сільської ради.
17. Про прийняття у комунальну  власність Олешинської об’єднаної територіальної громади земельних ділянок, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.
18. Про надання дозволу гр.Рупташу О.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, що знаходиться на території с.Олешин Олешинської сільської ради.
19. Про надання дозволу Олешинській сільській раді на розподіл земельних ділянок комунальної власності, що знаходяться на території Олешинської сільської ради.
20. Про внесення змін та затвердження  штатного розпису закладів загальної середньої освіти Олешинської сільської ради.
21. Про відкриття додаткової групи  в ДНЗ «Джерельце» та внесення змін до штатного розпису ДНЗ «Джерельце».
22. Про закриття бібліотечного пункту с.В.Калинівка Хмельницького району Хмельницької області.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нетребі А.С. та Бойко М.Р. для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр.Нетребі А.С., що знаходиться за адресою: Хмельницький р-н, с.Олешин.
24. Про надання дозволу гр.Садовській С.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для індивідуального садівництва, що знаходиться на території с.Іванківці Олешинської сільської ради.
25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та прийняття земельної ділянки у комунальну власність Олешинської сільської ради, що знаходиться за адресою:с.Іванківці, провул.Шкільний, 4/1.
26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та прийняття земельної ділянки у власність Олешинської сільської ради, що знаходиться за адресою: с.В.Калинівка, вул.Центральна, 8/1.
27. Про надання дозволу гр.Бедельянц Л.М.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться на території с.Іванківці по вул.Набережній.
28. Про надання дозволу гр.Мантуру Р.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення, що знаходиться на території Олешинської сільської ради.
29. Про затвердження Типового контракту з керівником загально-освітнього навчального закладу/ навчально-виховного комплексу Олешинської сільської ради.

30. Про впорядкування заробітної плати сільського бібліотекаря в с. Черепівка Олешинської сільської ради.

31. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань земельних відносин, природовикористання, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, комунальної власності, енергозбереження та транспорту №13 від 27.07.2018 року.« повернутися до списку новин