20 липня 2018 року відбулось спільне засідання постійних комісій з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності та з питань фінансів, бюджету

20 липня 2018 року відбулось спільне засідання постійних комісій з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою,комунальної власності, енергозбереження та транспорту та з питань фінансів, бюджету, планування соціально-   економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні комісій були розглянуті звернення громадян щодо земельних питань, надання матеріальної допомоги на лікування жителям Олешинської громади. Розглянули питання щодо змін до місцевого бюджету на 2018 рік.