11 липня 2018 року відбувся виїзний прийом в селах Черепова і Черепівка

11 липня 2018 року відбувся виїзний прийом в селах Черепова і Черепівка. На прийомі були присутні секретар сільської ради Тетяна Мазур, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Гуцалюк, виконуюча обов’язки старости с. Черепівка Валентина Деркалюк, провідний спеціаліст-землевпорядник Сергій Купа, депутат Олешинської сільської ради Олексій Вальковець, головний лікар ПМСД Леонід Коцюба, сімейний лікар Олешинської амбулаторії Олександр Водяний.

В селі Черепівка секретар сільської ради Тетяна Мазур оформила заповіти та видала доручення мешканцям села. Виконуюча обов’язки старости с. Черепівка Валентина Деркалюк видала довідки присутнім на виїзному прийомі.

В селі Черепова заступник сільського голови Юрій Гуцалюк вручив почесну грамоту обласної ради з нагоди Дня Конституції України депутату Олешинської сільської ради Олексію Вальковцю та передав цінний подарунок від обласної ради. Перед присутніми виступив головний лікар центру ПМСД Леонід Коцюба.

На виїзному прийомі вже традиційно піднімалися земельні питання, питання укладення договорів з сімейним лікарем, соціальні питання. Найбільше було приділено уваги питанню розвитку охорони здоров'я на території Олешинської громади.

Виїзний прийом був дуже насичений на велику кількість запитань, на які були надані вичерпні відповіді і рекомендації до майбутніх кроків вирішення питань мешканців сіл.