Увага!! Шановні мешканці громади, 09 липня з 11.00 біля приміщення Олешинської сільської ради буде працювати консультаційний пункт, де будуть працювати представники Хмельницького районного центру зайнятості, Управління соціального захисту населення

Оголошення!

Шановні мешканці громади, 09 липня з 11.00 біля приміщення Олешинської сільської ради буде  працювати консультаційний пункт, де будуть працювати представники Хмельницького районного центру зайнятості, Управління соціального захисту населення Хмельницької РДА та Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області (за згодою).

Мета роботи консультаційного пункту - консультації щодо питань постановки на облік в центр зайнятості, можливості навчання або здобуття іншої професії, періоду перебування на обліку в центрі зайнятості, зміни в законодавстві  щодо можливості  отримання субсидій, порядку подання документів для призначення субсидій , роз’яснення чинного законодавства щодо призначення пенсій, страхового стажу для пенсій та інше.