Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Оголошення «Про проведення конкурсу на посаду директора Олешинської ЗОШ І-ІІ ступенів»

ОГОЛОШЕННЯ

«Про проведення конкурсу на посаду директора Олешинської ЗОШ І-ІІ ступенів»

Олешинська сільська рада (відповідно до рішення Олешинської сільської ради від 15.06.2018р.№10 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти) повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора Олешинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., що знаходиться за адресою: Хмельницький район, с. Олешин, вул. Шкільна, 13.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Посаду директора Олешинської ЗОШ І-ІІ ст. може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

 • Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до Олешинської сільської ради подаються такі документи:

 • заява про участь у конкурсі;
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • довідка про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Строк подання документів – з 27 червня 2018 року до 20 липня 2018 року.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи протягом 10 робочих днів у приміщенні Олешинської сільської ради з 6 серпня по 17 серпня 2018 року.

І етап. Письмова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей.

ІІ етап (заочний) Подача кандидатами та вивчення Комісією з метою  оцінювання Перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

ІІІ етап. Публічна та відкрита презентація державною мовою Перспективного плану розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань та форма перевірки знань, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестувань і завдань за посиланням: 

https://rada.info/upload/users_files/04403769/0e94388d73006348ad7ce4d3d58316b4.docx

 

Контактна особа: Жолкевська Валерія Володимирівна: 67-34-78.« повернутися до списку новин