Сьогодні провідний спеціаліст-фінансист Олешинської сільської ради Гича Олена прийняла участь у семінарі «Переваги та процедура впровадження партисипативного бюджету»

Сьогодні, 25 червня, провідний спеціаліст-фінансист Олешинської сільської ради Гича Олена прийняла участь у семінарі «Переваги та процедура впровадження партисипативного бюджету».

Організатором семінару був Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні». До участі  у семінарі були запрошені  фінансисти, економісти та бухгалтери від ОТГ Хмельницької області.

Обговорювали партисипативний  бюджет (бюджет участі). Багато часу було приділено роз’ясненню запровадження бюджету участі: особливості, етапи, процедури.

До присутніх були донесені кращі практики місцевого самоврядування, а саме впровадження бюджету на прикладі Дунаєвецької міської ОТГ.