Сьогодні голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий взяв участь у засіданні двадцять шостої сесії Хмельницької районної ради

Сьогодні, 12 червня, голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий взяв участь у засіданні двадцять шостої сесії Хмельницької районної ради.

На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Леся Коменда та заступники голови адміністрації Андрій Зелінський і Сергій Янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати та посадовці райради на чолі з головою Юрієм Мельником, голови окремих сільських рад, керівники районних установ та організацій.

Депутатами було прийнято ряд рішень з різних питань. Зокрема, підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні та прийняли звернення до народних депутатів України щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

Було затверджено ряд програм, серед яких: Програма зайнятості населення Хмельницького району, Програма надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки, Програма підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад Хмельницького району на 2018-2020 роки, Програма фінансової підтримки та розвитку суб’єкта  Керівництво райдержадміністрації взяло участь у засіданні сесії райрадигосподарювання Редакції газети «Прибузька зоря» на 2018-2020 роки.

Також обранці внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницького району на 2017-2020 роки, Програми відшкодування втрат перевізників від перевезення пільгових категорій громадян на території Хмельницького району на 2018 рік, Програми «Піклування» на період 2016-2020 років, Програми забезпечення виконання Хмельницькою районною державною адміністрацією повноважень делегованих Хмельницькою районною радою на 2018-2019 роки, до деяких рішень районної ради, штатного розпису Хмельницького районного будинку культури, штатного розпису Хмельницької центральної районної лікарні, штатних розписів навчальних закладів.

Прийнято й ряд інших рішень. Всього на розгляд було винесено більше 30 проектів рішень.