Весна принесла ще одне свято!!! Останній дзвінок!!!

Багато сказано було в цей день … Свято радості і суму водночас!!! Адже частина діток дочекалася прекрасної пори – пори літніх канікул, а найстарші діти, учні 9 та 11 класів, покидають стіни рідної школи, рідних учителів, однокласників ... І вирушають у незвідану путь професійного навчання.

Не обійшлося свято Останнього дзвоника і без сліз маленьких  4 класників!!! Це їх перший випуск!

Лунав останній дзвоник у всіх закладах загальної середньої освіти Олешинської ОТГ.

Святкові зали та шкільні майданчики зустрічали усміхнених учнів та радісних учителів, стурбованих та, водночас, піднесених батьків, рідних, знайомих та запрошених гостей!!!

Із привітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Осядлий В.С. та заступник сільського голови Гуцалюк Ю.Л., Отець Андрій та Отець Василій.

Цьогоріч наші учні здобули безліч перемог, як у районних етапах конкурсів і олімпіад, так і у обласних. За що були нагороджені приємними подарунками!!!

Висловлюємо щиру вдячність магазинам «Офіс центр», «MRT mobile», ПП А. Чеговець за надану допомогу та матеріальну підтримку!!! Зі святом усіх!!!