10 травня відбувся І етап (районний) Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Учасниками змагань було сім команд Хмельницького району,  які змагалися у семи конкурсах: "Впоряд", "Смуга перешкод", "Рятівник", "Відун", "Стрільба", "Бівуак", "Линва". За підсумками усіх конкурсів І місце посів рій Іванковецького НВК "Подільські орли". Ройовий - Рудчук Вікторія, учасники рою - Славута Олександр, Кшевінська Тетяна, Калюжняк Денис, Домбровський Ілля, Мельник Марія, Дячук Назарій, Мокрий Денис, Бомк Володимир. Керівники - вчитель предмету "Захист вітчизни" Назаренко Анатолій Петрович, вчитель історії, педагог - організатор Степанишина Ольга Станіславівна.