Протягом 16-20 квітня в Олешинській громаді проходив тиждень безпеки життєдіяльності людини.

В навчальних закладах Олешинської громади були облаштовані інформаційні куточки, виставки літератури та малюнків, де були представлені матеріали на тему безпеки життєдіяльності людини. Демонструвалося відео за тематичним напрямком.

Відбулися цікаві та повчальні відкриті уроки, на яких школярі мали змогу ознайомитися із зразками небезпечних предметів та отримали професійний інструктаж щодо правил поводження з ними.

До Іванковецького НВК завітала  хіміко- радіологічна лабораторія МНС. Учні школи з цікавістю розглядали новітні прилади та відповідали на питання щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Під час тижня знань з основ безпеки життєдіяльності педагогічним колективом Олешинської ЗОШ I-II ступенів школи було організовано екскурсію до АРЗСП міста Хмельницького.

Щиро сподіваємося, що проведені заходи  допоможуть зберегти життя і здоров’я наших вихованців у будь-яких небезпечних життєвих ситуаціях!