Відбувся звітний концерт Хмельницької районної дитячої музичної школи

19 квітня 2018 року у районному будинку культури відбувся звітний концерт Хмельницької районної дитячої музичної школи, на який завітав заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк.

У звітному концерті традиційно взяли участь солісти та колективи, досягнення і таланти яких радували нас протягом всього року, кращі випускники та викладачі школи.

Програма звітного концерту була дуже насичена і різноманітна. В котрий раз юні музиканти довели, що навчання в музичній школі - це захоплююче заняття.

Виконана на концерті класична, народна, популярна і джазова музика, різножанрові композиції творчих колективів показали весь спектр напрямків в роботі школи. Прекрасна концертна програма нікого не залишила байдужим.